Hero
کثیر موتور
پنل نمایندگان   درخواست نمایندگی   باشگاه مشتریان   فروش اینترنتی
English
دایر شدن مراکز معاینه فنی موتورسیکلت برای نخستین بار در اصفهان
جمشید جمشیدیان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اخذ مجوز از استانداری اصفهان برای راه اندازی چهار مرکز مکانیزه معاینه فنی خودروهای سبک و موتورسیکلت در کلان شهر اصفهان اظهار داشت: تا پایان امسال حداقل دو مرکز و حداکثر چهار مرکز معاینه فنی برای موتورسیکلت در کلان شهر اصفهان دایر می‌شود.
 
وی افزود: احداث مرکز معاینه فنی موتورسیکلت برای شهرداری اصفهان تکلیف شده است اما با توجه به اینکه استانداردهای معاینه فنی موتورسیکلت ابلاغ نشده و امکان استقرار خط مکانیزه معاینه فنی در مراکز موجود فراهم نیست این موضوع به تعویق افتاده است.
 
دبیر ستاد معاینه فنی خودروهای شهر اصفهان با اشاره به اینکه یکی از مهمترین منابع آلاینده‌های جوی تردد موتورسیکلت در کلان شهر اصفهان است، تصریح کرد: تا یک ماه آینده فراخوان جذب سرمایه گذار مراکز معاینه فنی موتورسیکلت از طریق مناقصه برگزار می‌شود و امیدواریم تا پایان امسال این مراکز در شهر اصفهان احداث شود.
 
وی با بیان اینکه اطلاعات استاندارد معاینه فنی هنوز بر سامانه یکپارچه معاینه فنی ایران (سیمفا) بارگزاری نشده است، گفت: با جذب سرمایه گذار و جانمایی مراکز معاینه فنی خودرو سبک با افزودن موتورسیکلت در جهت کاهش آلودگی هوا به ویژه در فصل سرد اقدام خواهد شد.
نمایندگی گروه صنعتی کثیر

تماس با ما
تهران - خیابان طالقانی -بین ولیعصر و حافظ - پلاک ۴۱۲ - گروه صنعتی کثیر
۰۲۱-۶۶۴۸۳۱۱۴ ۰۲۱-۶۶۴۸۳۱۱۳
کارخانه : کاشان ، شهرک صنعتی امیر کبیر ، خیابان میرعماد ، لاله 1 ، بهرو سیکلت
03155503357 الی 8
Info@KasirGroup.com
پیوند ها
شبکه های اجتماعی
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد گروه صنعتی کثیر - رهرو محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح